ÚČASTNÍCI CYKLOTOUR

David Vapeník Fialek , Dagmar Trantinová, Lubomír Kowalik, Ali Dedková Kowaliková , Pavla Guhlová , Slavomir Krátky a František Mikula

Cyklotour 2021 1. den – UJETO: 0 km
Právě jsme dorazili do jižních Čech do vesničky Vlachnovice, se zastávkou na oběd v Rousínově. Společně s David Vapeník Fialek , Dagmar Trantinová, Lubomír Kowalik, Ali Dedková Kowaliková , Pavla Guhlová , Slavomir Krátky a František Mikula. Je tady krásně a počasí super.

Cyklotour 2021, den č. 2 – UJETO: 58 Km
Byli jsme navštívit Třeboň, kde jsme si v řízkárně dali oběd, který jsme pak završili výbornou zmrzlinou na náměstí v Ráji zmrzliny. Další cesta nás vedla kolem největšího rybníku v Čechách – Rožmberk a zpátky do Vlachnovic. Počasí opět nádherné.

Cyklotour 2021 – Den č. 3 – UJETO: 41 km
Na snídani jsme si udělali výbornou houbovou smaženici. Pak jsme vyrazili na cestu k rodišti Jana Žižky z Trocnova. Cesta byla náročná, hodně kopců, přes lesy i pole. Na cestě zpátky jsme jeli přes Safari v Borovanech. Přijeli jsme unavení, ale spokojeni.

Cyklotour 2021 – Den č. 4 – UJETO: 0 Km
Dnes odpočinkový den, návštěva zámku Hluboká nad Vltavou.

Cyklotour 2021 – Trasa č. 5 – UJETO: 79 Km
Dnes jsme navštívili naše Rakouské sousedy a byli jsme se podívat na zámek v Litschau. Po zpáteční cestě jsme jeli ještě kolem jednoho zámku přes Chlum u Třeboně. Počasíčko nám pořád přeje, a ještě stíháme chodit do lesa na hřibky.

Cyklotour 2021 – Trasa č. 6 – UJETO: 37,8 km
Dnešní den jsme začali procházkou v lese. Hřibků jsme našli hodně a na kolo došlo až odpoledne. Navštívili jsme Schwarzenberskou hrobku, je to nádherná stavba.

Cyklotour 2021 – Trasa č.7 – UJETO: 81 Km
Dnes jsme se rozhodli navštívit Stráž nad Nežárkou, kde je soukromý hrad a zámek Emy Destinnové. Trasa nás vedla kolem rybníků Starý a Nový Kancíř, které jsou moc hezké a je tam i nádherná cyklostezka.

David Fialek

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří