Vítám Tě Kamilo

Vítej děvucho, pozorně sem sledoval Tvoje výkony a tak sem se rozhodnul, že si Tě pozvu tu do redakce a pokecáme. Máš to marné, práskněš na sebe všechno i kdyby se Ti nechtělo. Tak víš co, nabídnu Ti hrnek vlažného čaja, pozor, je mátový, takový mám nejradší a idem už na to.

Tož nám řekni něco o sobě ?

Ahoj lidičky, jmenuji se Kamila Vodičková a pocházím z Ostravy. Mám 2 dospělé dcery a manžela se kterým jsem šťastně už 27 let. Bydlíme ve Lhotce u Ostravy v domečku se zahrádkou. Děkuji za čaj Alfréde, tak tokový jsem ještě nepila a to nelžu.

Nemáš zač Kamilko, tak honem, idem dalej – Na čem jezdíš ?

Jezdím na horském kole ROCKRIDER ST 520. Je krásné modré barvy s růžovými doplňky. Na mých cestách mě doprovází už třetím rokem a jsem s ním spokojená.

Kurnik, to si každý co tu stě budete chválit ty svoje kola, budu muset též cosyk pořidiť. Tvoje nejoblibenější jídlo a pití, to co máš fakt ráda ?

Co se týče jídla, nejsem vůbec vybíravá. Ráda ochutnávám nové chutě a zkouším různé kombinace.

Dobře, tož letos se pojede Novobělský šlapoun – doufám že nebudeš chybět ?

Na Novobělského šlapouna se moc těším. Doufám, že trasa nebude moc náročná a nikdo nezabloudí v lese 😁😁😁

Jaké máš koníčky kromě kola samožřejmě ?

Jsem vášnivá zahradnice. Pěstuji si na zahrádce vlastí okurky, saláty, rajčata a jahody. Taky ráda chodím na procházky s pejskem do přírody. Je to pro mě příjemný relax a odpočinek.

Jezdíš raději sama, nebo s někým ?

Samozřejmě, že raději jezdím s někým. Jsem ráda, když se stavíme na nějakou dobrotu a prodrbeme co je nového a ták, však to znáš.

Jezdíš nějakou oblíbenou trasu ?

Má oblíbená trasa je přes Landek podél Odry na Vrbici až do Antošovic. Jede se i přes Koblov, kde mají vždycky nějakou dobrotu.

Kolik jsi ujela nejvíce km za jeden den ?

Nejvíc jsem ujela za jeden den 85 km. Bylo to přes Hlučín, Dolní Benešov, Kravaře až do Opavy ke Stříbrnému jezeru. Cyklostezka podél řeky Opavy byla úžasná.

2 sezóny po sobě jsi byla vždy v týmu Petra Syrovatky. Letos s K. Konečným, V. Trojkovou a J. Fischerem – samí sportovci, budou tě inspirovat k ještě větším výkonům ?

Ráda mému týmu přispěju nějakými km, uvidíme jestli to bude stačit, jsem opravdu rekreační jezdec.

Tvůj cíl – kolik chceš najet KM a tipni si, které místo Ti bude celkové patřit ?

Cíl kolik chci najet km nemám. Jezdím na pohodu a pro radost, tak jsem spokojená. Pořadí vůbec neřeší, hlavně že něco najedu  😁😁😁😁

Co by jsi závěrem vzkázala skupině ?

Všem šlapomilům přeji pevné zdraví, aby měli radost z jízdy a hodně ujetých km bez pádů a defektů.

Tak Ti děkuju, dobře jsme to tady probrali, vidím že čaj  jsi vypila a tak mi dovol, aby sem Ti poděkoval a budu se těšit na Šlapounovi, kde se určitě uvidíme. Dojeď dobře domů

Alfréd

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří