Vítám Tě Kamile

Zdravím všechny šlapomily. Tož do redakce, podotýkám nové redakce jsem si pozval jedneho borca, který sice není dlúho ve skupině, ale za to podává výkony jak osmiválec. Nezastaví se před ničím, bo mu něvadí ani zima ani mráz, móže být horko čí zasej chčije. Letos adept na celkového vítěze, ledový muž Kamil Konečný. Ale už je tu, už se řítí do redakce tož bez zbytečných keců ideme na to.

Ahoj Kamile, řekni nám na sebe něco pikantního ?

Zdarec, tak trochu něco o sobě. Jsem ročník 76 a momentálně pracuji jako masér a zámečník. Jezdím na kole trošku více až posledních 8 let. Do té doby jsem měl hlavního koníčka rybaření. Protože jsem měl po dvou úrazech, koleno na odpis a po třetí operaci mi řekli doktoři, že mám artrozu 3stupně. Chytl jsem se cyklistiky a přestal kynout na rybách. 😆😆😆 Mám dvě práce a dvě malé děti, takže na to kolo moc času není, ale snažím se vždycky nějak urvat a vyjet si.

No to ses teda rozpovídal, ale na to že makáš ve dvuch robotách, máš doma sviště a ještě nalitaš tolik kilometrů, tak se moc v robotě nenadřeš, no dobrá tedy, jdeme dálej. Jak ses dozvěděl o skupině Šlapomilové ?

O skupině jsem se dozvěděl od Viol, Tomáše a Rudy Děkuji jim za to, skupina je super.

Tak jsem Tě s tím rozpovídáním asi přechvalil, ubral si plyn či co ogare ? Teď s jiného soudku, jaké jídlo a pití máš nejraději ?

Tak nejlepší je hovezí guláš, o tom snad žádná. Cose týče pití, tak tam vede tankový Radegast, no a jak jedu na kole, tak si do bidonu načepuju vodu s citronem.

Tož říkaš vodu s citrónem, jo. Máš nějakou oblíbenou trasu, kterou by jsi doporučil skupině ?

Těch je více, ale asi nejvíce jezdím Ov-Fm-Morávka-Bílý Kříž-Švarná Hanka a kolem Šance přes Ostravici na zpět. Další oblíbená je na Šifry do Svobodných Heřmanic k Sl.Hartě a přes Opavu zpět.

Tož Beskydy, tam to musí mít každý bajkér rád. Tak pověz, jezdíš raději sám, nebo s někým ?

Jezdil jsem nejraději ve skupince dva až tři. Teď poslední dobou furt nikdo nemůže nebo se vymloůvá, že je zima, nebo hic, tak jsem si zvykl jezdit sám.

No je pravda, že jsem taky poslední roky jezdil sám, ale ni na bajku, ale svojim autem. A možu Ti řect, ujel sem s nim 25 kilometru bez poruchy. A co ty, Tvoja nejdelší ujetá vzdálenost ?

190 km s 1650 nastoupáním.

Tož to si robíš prču, 190 kilometrů a ešče do kopců. tož na čím si to najel ?

Jezdim na SUPERIOR XP 979, super bike.

Sledoval jsi loni soutěž týmů a jak si myslíš, že to letos dopadne ?

Teď je začátek sezóny a v soutěži týmu není co sledovat, ale letos to bude určitě vyrovnanější a náš tým udělá vše proto, aby zamíchal pořadím na prvních příčkách. Jsme silní, připraveni a nic nás nezastaví 😆

No já by sem brzdil, jsou tam dobré týmy, ale kdo ví. Kde by ses chtěl na kole podívat ?

Tak třeba k Baltu a dál na Rujánu!😆😆😆

Tak kde je Balt, to vím, ale Rujana ??? Ale tak otočime list, Tvůj letošní cíl a předsevzetí pro celou sezónu ?

Cíl je jasný ..zajet si sezónu bez zranění a ve zdraví. Loni mi to nevyšlo!😆

Co by jsi vzkázal soupeřům a celé skupině ?

Mnoho šťastných km ve zdraví s minimem defektů!🙂✌️

Tak Kamile, děkuji, že jsi se stavil a jak vidíš, nic to nebylo a najednou jsi v mém drbníku. Přeji Ti hodně kilometrů bez pádů a nehod. Doufám, že se potkáme na Šlapounovi

Alfréd Drbna

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří