Vítám Tě Lenko

Ahoj Lenko. Jsem rád, že jsi svolila ke krátkému rozhovoru. Nabídnu Ti mátový čaj a výborné proteinové tyčinky. Tak jdeme na to.

​Lenko, prozraď nám něco o sobě ?

Ahoooj Alfíku, Co bych tak práskla? Nějaký ten pátek je ze mne řidička tramvaje – už asi raději o tom nemluvit, jak dlouho to je :-). Je mi krásných XX let, pořád a navždy mladá. Ráda jsem běhávala, ale ze zdravotních důvodů to nejde, tak pomalu přecházím na cyklistiku. Snad letošní sezona konečně bude stát za to a mé plány urvat si čas pro sebe konečně vyjdou.

​Jaké je Tvoje nejoblíbenější jídlo a pití ?

Nejoblíbenější jídlo? No moc si nevybírám. Mám vcelku ráda vše. Na pití nejsem nijak vybíravá. Jen alkoholu se vyhýbám :-).

​Na čem jezdíš – značka kola ?

Poslední 2 sezony jsem jezdila na kole Kellys, ale letos jsem vyměnila značku a mým mazlíkem se stal šmoulík SCUD

​Jezdíš raději sama, nebo s někým ?

Raději jezdím s někým, jen bohužel nemívám moc na výběr. Letos začínám mít velkou oporu v synovi, což jsem velice nadšená, jen jej ještě nebaví příliš dlouhé trasy .

​Letošní sezónu jsi v týmu J-elita, kapitánem je Radek Staniura, jaké máte ambice ?

Ambice týmu jsou samozřejmě vysoké. Capitán 🙂 nás určitě dost vyburcuje. No a když nedosáhneme na nejvyšší pozice? Nevadí, aspoň Všem pěkně zatopíme, nebo se aspoň pokusíme 😀

​Je tu začátek sezóny, rozbalili jste to pěkně, ale teď to vypadá, že stagnujete ?

Z mé strany se pořád potýkám s nedostatkem času. Pořád něco a kolo zatím jen občas, ale věřím, že se vše změní.

​Jezdíš nějakou oblíbenou trasu ?

Synátora ráda vyvezu na Hošťálkovickou rozhlednu. Já se ráda projedu kamkoliv. Letos bych chtěla poznávat všelijaké krásy.

​Kolik jsi ujela nejvíce km ?

Nejvíce jsem ujela cca 100 km, ale už je to nějaký ten pátek 🙂

​Koho tipuješ na vítězství v soutěži jednotlivců – muž – žena ?

Mezi muži to bude asi velký boj. Těžko říct kdo by mohl vyhrát. Mezi ženami bych si tipovala, že budou mezi sebou soupeřit hlavně Siřínková Wioletta , Dostálová Jana a Kostková Martina. Ale…. člověk nikdy neví kdo na tom jak bude, Jana Kromusová a Gabriela Hrnčířová by taky mohly zamíchat pořadím.

​Co by jsi vzkázala soupeřům ?

Držte si klobouky, sezóna začala , šlápněme do pedálu a hlavně si to ve zdraví užijme …… Bude to boj.

Lenko, budeme muset končit, slyšíš jak mi drnčí telefóny v redakci. Zase mě nahání sponzoři a reklamní partneři. Ještě jednou děkuji a doufám, že se Ti splní přání a nejedeš toho letos více.

​Alfréd Drbna

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří