Vítám Tě Zdenko

Dobré ráno Zdeni, jsem rád, že jsi souhlasila s návštěvou a dovolíš mi Tě vyzpovídat. Ještě se zotavuješ, takže jdeme hned na to.

​Ahoj Zdeni, můžeš naší skupině o sobě prozradit ?

Co bych tak na sebe práskla🤔. Jsem dvojnásobná babička, mým opravdu velkým koníčkem je kolo. Začali jsme s manželem a dcerkou jezdit na kole už to bude asi 30let zpět. Když jsem nastoupila do DPO, to je už 21let, tak mou nejlepší kamarádkou byla šlapomilka Rožanda (Lenka Roži) se kterou jsme dokonce absolvovaly cyklotoulky Šumavou. Jinak občas vyměním kolo za koloběžku, nějaká pěší turistika pokud zdraví dovolí. Nechávám se vozit taky na motorce. S manželem jsme si pořídili pořádný stroj a to je další náš společný koníček

​Jak ses dozvěděla o naší skupině ?
O skupině jsem se dozvěděla od Jirky, nabídnul mi členství a dokonce jsme spolu absolvovali předloni cyklotour Tvrdonice.

​V loňské sezóně jsme rozjeli soutěž družstev a až během sezóny jsi jezdila za tým Ghost – Cube, jak by jsi to zhodnotila ?

Abych pravdu řekla, tak nejvíce mi vyhovovalo jezdit jako jednotlivec a vidět, kam se podle ujetých km posunuju, koho jsem předběhla, atd. Když se začaly připisovat a upisovat body, tak to jsem nějak nechápala. A ještě navíc, jezdila jsem za někoho, koho ani neznám. Proto vítám nápad poznávacího srazu Šlapomilů.

​Letos s týmem Električtí jezdci, chystáte nějaké překvapení, třeba útok na metu nejvyšší ?

Letos s naším týmem útok na metu nejvyšší? Děláš si prču? Tři senioři a jedna dorostenka🤣🤣🤣

​Zdeni, jací senioři ? Jeden rentiér, dvě dámy v nejlepších letech a mladá perspektivní dlouhovláska ? Pojďme dále. Kolik si myslíš, že ujedeš Km v této sezóně ?

Žádné velké cíle si nedávám, loni mě začalo zlobit zdraví, letos to pokračuje a momentálně doma koviduju, tak pokud bude líp tak chci pokořit aspoň 2 500km.

​Jezdíš radši sama, nebo vyjedeš s přáteli ?

Raději jezdím sama, mám své tempo, ale občas je třeba si s někým i pokecat, tak se ráda k někomu připojím.

​Tvá oblíbená trasa ?

Hukvaldy, Štramberk a všude kde je krásná příroda.

​Na čem jezdíš – značka kola ?

Momentálně jezdím na elektru Specialized, ale ještě jsem se stále nevzdala svého horáka Specialized a věřím, že na něm ještě nějaký ten km ujedu.

​Tvoje nejdelší trasa, kterou jsi ujela ?

Tak to bylo 101km se šlapomilkou Wiolou na Lysou.

​Nějaký vzkaz soupeřům a kamarádům ?

Chtěla bych všem popřát pevné zdraví a šlapeme přece pro radost, ne na závody.

​Zdeni, ještě jednou moc děkuji za rozhovor, brzy se uzdrav a přeju Ti, ať pokoříš vysněnou metu 2 500 Km ve zdraví.

​Alfréd Drbna

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří