Vítám Tě Jano

Ahoj Janičko, vítám Tě v redakci. Je mi ctí, že si spolu můžeme popovídat. Než začneme, můžu Ti nabídnout čerstvou kávu, mátový čaj nebo si dáš něco ostřejšího ? Tak Janička nepohrdla čajem a můžeme jít na to.

​Zdravím Tě Janičko, prozraď nám něco o sobě ?

No nevím co by Vás mohlo lidičky zajímat. Vyučila jsem se frézařkou, prošla jsem vícero zaměstnání a nakonec jsem končila na jeřábu na mostárně. Tohle zaměstnání jsem fakt měla ráda a vydrželo mi to do důchodu. Miluju sport a pohyb jakéhokoliv druhu. No to by mohlo stačit no ni ( Janička se směje )

​Jaké je Tvoje nejoblíbenější jídlo ?

Ptáš se co nejradši jím, no na to bude krátká odpověd‘. Já mám ráda vše kromě jídel jako je hamburger a jiné nesmysly koupené venku. To radši chleba s máslem a nějakou zeleninu k tomu.

​Na čem jezdíš – značka kola ?

Loni jsem si koupila nový KELLYSEK, pánské kolo, protože odjakživa mi připadalo potupné jezdit na dámském a to nevím proč. Je to záhada i pro mě.

​Loni jsi pomohla dnes již zaniklému týmu Ghost-Cube k 3 místu, jsi s umístěním spokojena ?

Jasné že jsem spokojena s umístěním a bylo mi ctí k tomu trochu dopomoci. ( smích )

​Letošní sezónu budeš hájit dres týmu Stars Bike Team, jak to vidíš s umístěním týmu ?

No jak to vidím. Záleží na tom, jak se všichni budou cítit a jak na tom budou s časem. Já myslím, že i když umístění na prvních místech je krásné, důležitější je jezdit bez zatížení, že se musí vyhrát a mít radost z jízdy. To je velice důležité hlavně pro mou osobu, ale ne že bych se zájmem nesledovala, jak jsem na tom s kiláskama. Jo a kdybych měla možnost se s členy Stars Bike Team poznat při nějaké nenáročné trati, bylo by mi ctí.

​Který tým je největším favoritem na vítězství ?

Na tohle si netroufnu odpovědět, ale jsou tam někteří divočáci, tak uvidíme kdo to letos vyhraje.

​Jezdíš nějakou oblíbenou trasu ?

Nejradši jezdím kolem rybníků v Jistebníku a pak směr Bohumín. Až kousek do Polska, to je tak akorát pro stařenku, aby nevyplivla duši.

​Jaká byla Tvoje nejdelší trasa ?

Moje nejdelší trasa byla loni asi třikrát na Ostravici. Tam je taky krásná cyklostezka a já to mám krásných 73 km.

​Jaký máš cíl v této sezóně ?

Jaký mám cíl, tak to je u mě jednoduché. Být zdravá, užívat si přírody a nějaké ty kilometry odjezdit pro tým.

​Co by jsi vzkázala soupeřům ?

Co bych vzkázala soupeřům ? Hodně ujetých kilometrů ve zdraví a bez bouraček. Nepřestávejte se špičkovat, to svědčí o tom, že se máte vlastně rádi a at‘ vyhraje ten nejlepší tým, co jiného, no ni 🙂

​Janičko, chtěl bych Ti poděkovat za Tvůj čas, přeji Ti hodně kilometrů, pevné zdravíčko a snad se letos někde potkáme, protože to bude pro mne čest.

​Alfréd Drbna

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří