Vítám Tě Eriku

Dnes bohužel nikdo do křesla neusedl, pozval jsem k rozhovoru svého kamaráda Erika. Jelikož bydlí na jihu republiky, vyzpovídal jsem ho po telefonu – samozřejmě přes satelitní videohovor. Tak čus kámo, jak je na jihu ?

​Ahoj Alfréde, co bych o sobě řekl ?

Jmenuji se Erik (Erža, Eros, Eržika),ale velmi rád používám přezdívku LoneWolf – podle knižního hrdiny čaroděje 😁.

​Máš nějaké nejvíc oblíbené jídlo a pití ?

Co se týká pití vypiju snad všechno a není ani tak důležité, co to je hlavně, že je potom super nálada a člověk se motá. Ale nejraději asi pivečko – ale fakt dobré 10-ka patří do kanálu.

​No věděl jsem že pán je gurmán, jídlo ho nezajímá, hlavně že to teče a má to pěnu. A co Tvé zájmy ?

Určitě je na prvním místě rodina, sice to není ani tak koníček, ale pro mne znamená všechno. Dále pak velmi rád hraju hry a seriály se žánrem zombie.😁😁.

​Tak “ The Walking Dead “ to můžu taky, právě se budu koukat na 11 řadu, masakr. Jak ses vůbec dostal do této skupiny ?

Tak to si myslím, že bylo velkým omylem.😁😁😁😁😁😁. Jen díky rodině Hrnčířů a jejich dalším šlapomilům.😋. Ti mě do toho nějak omylem natlačili 😁😁😁

​Jezdíš raději sám nebo s někým ?

Abych řekl pravdu moc nejezdím 🙁 není čas, protože všechen věnuji rodině a přátelům tady u nás. A to si představ, oni ty kola nesnáší. Ale občas vyjedu, sice jen max. 5-10 km a jen se synátorem po okolí, což letos bylo asi 4x.

Tvoje nejdelší ujetá vzdálenost a nelži, já to vidím a vím NAPROSTO přesně Eržo ?

Tak tuhle informaci bys měl vědět nejlépe Ty, než já, ale myslím, že těsně pod 100km na jednom ukrutném šlapomilském koncentračním táboře před několika lety.

​Trefa, 97 Km a bolela tě prdélka. No to víš, když budeš pravidelně trénovat, tak bolet nebude. Na čem jezdíš, už sis pořídil nový model a kolik jsi letos ujel KM ?

Vlastním veterána značky Merida. Statistiky si nevedu, ale pokud bych měl od pasu střelit tak necelých 200km, což se s TOP Šlapomily nedá srovnat a proto bych měl být po právu potrestán.

​Kamaráde, my jsme mírumilovná skupina, my Tě nebudeme pranýřovat. Sleduješ soutěž týmů, kdo ještě zamíchá pořadím ?

Jelikož se soutěží neúčastním, tak to skoro vůbec nesleduji, jen občas přečtu nějaký příspěvek a tiše v koutě závidím.

​Byl jsi na některé Cyklotour, jak by jsi ji zrekapituloval ?

ANO (to není politická strana) a bylo to super, prostě vše, vždy pečlivě naplánovala vrchním plánovačem a hlavně super parta lidí, kteří nám tady moc chybí a tímto je zdravím. Jediné na co nerad vzpomínám je moje bolavá prdélka.🤩😁😁😁.

​Bylo by vhodné, opět něco uspořádat – máš nápad ?

Určitě, bychom se s přítelkyní rádi nějaké další tour zúčastnili, už jen kvůli lidem, které tam člověk potká a aspoň na malou chvilku zapomene na všechny starosti kolem.

​Co bys popřál skupině ?

Všem Šlapomilům a Šlapomilkách, bych popřál stovky km bez defektů, nehod a navíc pevné zdraví. A v koutku duše pevně doufám, že se v následující sezóně někde sjedeme a pak to pořádně rozjedeme.

S úctou LoneWolf

​Děkuji Eriku, pozdravuj doma a snad se brzo uvidíme.

​Alfréd Drbna

© 2022, Slapomilove

web vytvořil: HRNČÍŘ Jiří